محصولات ما
بزن بریم
محصولات ما

درآمد زایی از طراحی سایت

ادرآمدزایی از طراحی سایت نسان موجودی است که برای ادامه حیات. به پول نیاز دارد. هر روزه وقتی که ما از صبح بیدار می شویم و تا شب به کار می پردازیم. برای این است که درآمدی را کسب کنیم. تا بتوانیم امرار معاش کنیم. در دنیای امروزه برای اینکه بتوانیم زندگی کنیم. افراد به روش های مختلفی می خواهند. درآمد کسب کنند. از فروش در مغازه ها گرفته تا کارمندی در بانک و الی آخر است. روش‌های گوناگونی وجود دارد که شما می توانید کسب درآمد کنید. اما امروزه اکثر کسب و کارهای فیزیکی در حال تبدیل شدن به کسب و کارهای مجازی هستند. در ادامه بیشتر راجع به درآمد زایی از طریق سایت با شما صحبت خواهم کرد تا بدانید چگونه می توانید از آن پول در بیاورید و به زندگی رویایی خود. جامه عمل بپوشانید.

آیا درآمدزایی از طراحی سایت امکان پذیر است؟

برای اینکه به این سوال پاسخ دهی.م نگاهی به وب سایت های فروشگاهی یا غیر فروشگاهی می ‌اندازیم. وقتی که از ادمین ها و صاحب این سایت ها سوال می‌ کنیم. متوجه می‌ شویم. بله کسب درآمد از طریق وب سایت امکان پذیر است. آن هم درآمد های بالا. در واقع شما از طریق سایت می توانید درآمد هایی را به دست بیاورید که اصلاً از طریق کارمندی نمی توانید به آن دسته از درآمدها حتی فکر کنید. خوبی کار آزاد هم همین است. شما این گونه حتی رئیس خود هستید و کسی نیست که به شما دستور دهد. شما صرفا مالک و صاحب اختیار کسب و کار خود هستید. اما باید قواعد و قوانین را بدانید تا بتوانید درآمدی که از سایت کسب می کنید بالا و بالاتر برود. نه اینکه پسرفت کنید. و درآمدتان هر روز کمتر شود.

چقدر طول می کشد تا درآمدزایی از طراحی سایت به درآمد برسم؟

پاسخ این سوال بستگی دارد که شما چگونه روی وب سایت خود کار می کنید. افرادی هستند که به محض اینکه وب سایت میزنن. آنقدر قوی و قدرتمند کار می‌ کنند که به سرعت به درآمد زایی می رسند. اما افرادی هم هستند که سایت را میزنند. سپس آن را به حال خود رها می ‌کنند. تا خودش برای خودش یه کاری کند. قطعا اگر از دسته اول افراد باشید. می توانید خیلی سریع به درآمد زایی برسید. اما اگر از دست دوم باشید. این ممکن است پروسه‌ ای بیش از یک تا دو سال طول بکشد تا شما به درآمد برسید. پس اگر شما اصولی فعالیت کنید. و شما در یک چارچوب پیش بروید. می توانید بین دو تا چهارماه به درآمد از سایت برسید. این یعنی درآمد زایی از طراحی سایت.

چگونه میتوانم به درآمدزایی از طراحی سایت برسم ؟

بستگی دارد که شما می خواهید چه راهی را انتخاب کنید و یا می خواهید یک وب سایت فروشگاهی را بزنید یا اینکه سایت های سرگرمی و غیر فروشگاهی را پیش بگیرید. اگر سایت فروشگاهی را تاسیس کنید. و محتوای مناسبی را در وب سایت خود به اشتراک بگذارید می‌ توانید. با فروش محصول به کسب درآمد برسید. اما اگر شما می خواهید از طریق سایت های غیر فروشگاهی به کسب درآمد از وب سایت برسید. می‌ توانید از راه تبلیغ به این مهم دست پیدا کنید. در واقع سایت های غیر فروشگاهی به روش تبلیغ است که می ‌تواند به درآمدزایی از طراحی سایت برسند. اما اگر می خواهید خیلی سریع تر به درآمد بالا برسید به شما. پیشنهاد میکنم. سایت فروشگاهی بزنید. این گونه زمان انتظار شما برای کسب درآمد خیلی کمتر خواهد شد.

بهترین نوع سایت برای کسب درآمد کدام هستند؟

در این موضوع مهم قضیه نسبیت برقرار است. نمی ‌توان گفت که چه نوع سایتی بهتر است که برای شما می تواند. درآمد بالایی را بسازد. شاید یک وب سایت فروش قطعات کامپیوتری از یک سایت فروش انواع مختلفی از محصولات درآمد بالاتری را کسب کند. این بستگی دارد به سئو یا بهینه سازی که شما در وب سایت خود به کار گرفته یا جنس محصولاتی که توانسته برای خود بیاورید و آن را بفروشید. سعی کنید بهترین نوع عملکرد را در وب سایت خود پیاده سازی کنید. هر چه شما بهتر کار کنید. در نتیجه می توانید در فروش یا پول  بالاتری را کسب کنید. اما طبق تجربه می توانم بگویم. درآمد سایت های فروش محصول خیلی بیشتر از وب سایت هایی است که فروش محصولی ندارند. این وب سایت ها هدف خود را بر این گذاشته اند که با تبلیغات یا لینک دهی که دارند. به درآمد برسند.

چه سایت هایی فروش بالا تری دارند؟

فروش بالاتر از طریق سایت بستگی دارد. به تعداد بازدید هایی که به دست می آورید. شما اگر یک سایت فروشگاهی داشته باشید. به نسبت یک سایت غیر فروشگاهی. با بازدید کمتر می توانید درآمد بالاتری را به دست بیاورید. چرا که شما دارید محصول می فروشید. اما سایت های که از از نوع غیر فروشگاهی هستند باید بازدید بالایی را به دست بیاورند. تا بتوانند درآمد زایی بالا تری را کسب کنند. پس می توانم بگویم هرچه بازدید بالاتر باشد. می تواند فروش بالاتری را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. و این گونه شما می‌ توانید به درآمد زایی از طراحی سایت دست پیدا کنید. البته سعی کنید در پلتفرم های دیگر مثل اینستاگرام یا تلگرام هم سایت خود را تبلیغ کنید. بازدهی این گونه بالاتر میرود.

درآمدزایی از طراحی سایت غیر فعال در فضای اینترنت

برخی افراد هستند که تفکر آن ها این است که در کنار شغلی که دارند که می تواند کارمندی باشد. یا یک مغازه در بازار. می خواهند یک درآمد دوم نیز داشته باشند. وب سایت ها معمولاً از جنس درآمدهای غیر فعال هستند. مخصوصا وب ‌سایت ‌هایی که فروشگاهی نیستند. این وب سایت ها با توجه به کارایی که دارند. تبلیغات مختصری را می گیرند. در نتیجه از این طریق می توان یک درآمد غیرفعال را برای خود کسب کنند. البته به مرور زمان این درآمد غیرفعال بالاتر می‌ رود. حتی باعث می شود که شما شغل اول خود را کنار بگذارید. و به سایت خود بیشتر و بیشتر رسیدگی کنید.

آیا سایت های غیر فروشگاهی هم درآمد دارند؟

همانطور که در گذشته گفتم. بله سایت های غیر فروشگاهی هم درآمد دارند. البته این میزان درآمدی که دارند در ابتدا بسیار کم است. شما نیازمند این هستید که زمان زیادی را صرف کنید. و به بهینه کردن وب سایت خود بپردازید. ممکن است این پروست ۳ تا ۶ ماه زمان بگیرد. تا اینکه وب ‌سایت‌ هایی به شما درخواست تبلیغات و یا لینک دهی بدهند. این گونه شما می‌توانید ماهانه از آن وب سایت ‌ها درآمدی را کسب کنید که می ‌تواند. برای شروع کار شما خوب باشد. شما بعدش می توانید. به وب سایت های دیگر درخواست تبلیغات دهید و در نتیجه بازدید وب سایت خود را بالا و بالاتر ببرید. یعنی درآمد زایی از طراحی سایت که می تواند خیلی جذاب باشد.

سایت های غیر فروشگاهی و درآمد بیشتر

یک سری از سایت ها هستند که غیر فروشگاهی هستند. شاید با خود بگویید که این وب سایت ها با توجه به اینکه محصولی را نمی‌ فروشند. چگونه از یک کارخانه هم بیشتر درآمد دارند. بله درست شنیدید وب ‌سایت‌ های هستند که از یک کارخانه هم بیشتر درآمد دارند. ولی کاری که می کنند شاید یک دهم افراد آن کارخانه هم نباشد و شما با طراحی یک وب سایت خوب می توانید به این مهم دست پیدا کنید. سایت های غیر فروشگاهی اگر بتوانند بازدید بالایی را به دست بیاورند. می توانند درآمد جذاب با توجه به کار کمی که انجام می دهند. را به دست بیاورند که این می ‌تواند برای قریضه تنبلی انسان ها خیلی جذاب و هیجان انگیز باشد.

سایت های خبری چگونه پول در میاورند؟

سایت های خبری به روش های مختلفی می توانند کسب درآمد کند که یکی از آنها که گفتم. همان تبلیغات در سایت است. نوع دیگری که می‌توان این وب سایت ها به درآمد برسند این است که آنها پولی را از فرد یا نهادی می گیرند. و خبری را در وبسایت خود کار می کنند. این یکی از شیوه های درآمد زایی در سایت های خبری است. که امروزه بیشتر و بیشتر شایع شده است. غریزه پول طلب انسان ها باعث این موضوع شده است و از طرفی. اخبار کذب که در می آید از این طریق بیشتر نشر پیدا می کنند. البته روش‌های دیگری نیز دارند که بتوانند درآمد به دست بیاورند. اما نیازی نیست که آنها را بدانید. فقط کافی است بدانید که روش‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.

درآمدزایی از طراحی سایت فقط ساخت سایت کافیست؟

در واقع ساخت وب سایت نخستین گامی است که شما می توانید. برای کسب درآمد از طریق گوگل دست و پا کنید. این اولین گام است و شما نیازمند گام‌های دیگری هستید. تا بتوانید به کسب درآمد از گوگل برسید. راه دیگری که شما باید انجام دهید که در واقع گام بعدی در نظر گرفته می شود. بهینه کردن وب سایت است. شما باید وبسایت خود را نسبت به گوگل و خطوط قرمزی که طراحی کرده است بهینه کنید. اینگونه ربات های گوگل شما را محترم می‌شمارند و وب سایت شما را به رنک های بالاتر می‌برند. هرچه رنگ شما در صفحات گوگل بالاتر باشد شما می توانید بازدید بالاتری را به دست بیاورید. و بازدید بالاتر یعنی فروش و درآمده بالاتر.

سایت را خودم بسازم یا برنامه نویس؟

اگر شما از مهارت ساخت سایت مطلع هستید. و می دانید که چگونه باید این مهم را انجام دهید. بهتر است که خودتان انجام دهید. اما اگر شما مبتدی هستید و توانایی ساخت سایت را ندارید. بهتر است که متخصصان رجوع کنید. اگر می ‌خواهید. می ‌توانید این کار را به ما بسپارید و آن را برای شما انجام خواهیم داد. چرا که ما هم میسازیم و هم اینکه برای سایت شما سئو کار خواهیم کرد. بهینه کردن یا سئو برای یک وب سایت بسیار لازم است. شما برای اینکه بتوانید وبسایت خود را در کمترین زمان ممکن به درآمد زایی برسانید. باید مهارت سئو کردن را بیاموزید و یا اینکه به مشاوران آن توجه کنید. یعنی درآمد زایی از طراحی سایت از مسیر سئو میگذرد.

آیا سایت هم فیلتر می شود؟

شاید وقتی که این سوال را بپرسید. از خودتان بپرسید که نکند به سایتی که می سازم در آینده متوقف شود و دیگر نتوانم وب سایت خود را داشته باشم خیالتان راحت در مواقع مختلف دیده ایم که وقتی که شبکه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام با قطعی مواجه شدن. سایت ها همچنان کار کردند. سعی کنید سایتی که طراحی میکنید. را بر روی هاست سرور ایران قرار دهید. این گونه هیچ وقت وب سایت شما فیلتر نخواهد شد. و سایت شما همیشه امان خواهد ماند. پس خیالتان راحت این کار حتی می تواند از یک کسب و کار فیزیکی هم امن تر باشد. ممکن است کسب و کار فیزیکی اتفاقات مختلفی برای شما بیفتد. اما در کسب و کار مجازی . اتفاقات آنقدر کم است که قابل گفتن هم نیست.

امنیت کسب و کار با ساخت سایت

گوگل یک موتور جستجوی بسیار قوی است و در این موتور جستجوی قدرتمند. امنیت حرف اول را می ‌زند. برای اینکه شما به کسب درآمد از طریق ساخت سایت دست پیدا کنید. شما یک وب سایت را می‌ سازید. المان های مختلفی را گوگل در اختیار شما قرار می‌ دهد که با استفاده از آن ها و همچنین استفاده از افزونه های مختلف. در اختیار شما قرار می گیرد و کاملاً هم رایگان است. می‌ توانید امنیت وب سایت خود را بالا و بالاتر ببرید. به گونه ای که امکان ندارد اتفاقی برای وب سایت شما بیفتد. نمونه از وب سایت های بزرگ است که هیچ وقت ندیده ایم که اتفاقی برای آن ها بیفتد. یا اینکه سایت داون شود.

توصیه من

من به  شما پیشنهاد می کنم که برای اینکه یک وب سایت خوب داشته باشید. تا از طریق این مسیر بتوانید به کسب درآمد برسید. بهتر است که به متخصصین حوزه ورود کنید. کسب درآمد یا بهتر است بگوییم. درآمد زایی از طریق طراحی سایت. یکی از جذاب ترین روش هایی که شما می توانید به پول و سرمایه زیادی برسید. ممکن است از طریق کارمندی هم بتوانیم به حقوق ماهیانه برسید. اما این حقوق آنقدر کم است که به هیچ کدوم از آرزوهایتان نخواهید رسید. پس ساخت وب سایت را پیش بگیرید. و از همه مهمتر متخصص شروع کنید تا بتوانید. در کمترین زمان ممکن بهترین سایت ممکن را بر روی گوگل بارگذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *