محصولات ما
بزن بریم
محصولات ما

سند باکس گوگل چیست؟

امروزه به دلیل اینکه اینترنت و پلتفرم هایی که روی اینترنت سرمایه گذاری شده اند. به شدت پیشرفت کردند. اما یک مشکلی که از همان ابتدا روی این پلتفرم ها و فضای اینترنت وجود داشت. این بود که امنیت چندان زیادی نداشتند. اما گوگل امروز این امنیت را تا حدودی برای افراد و کاربرانی که می ‌خواهند از این موتور جستجو استفاده کنند ایجاد کرده. تا افراد با کمترین مشکل امنیتی در این فضا کار کنند. سند باکس گوگل نیز برای همین موضوع ایجاد شده است. در واقع سندباکس یک فیلترینگ برای سایت های جدید. از سایت هایی که اسکم هستند و می‌ خواهند. با روش های مختلف خیلی زود بالا بیایند. در واقع این سیستم باعث می شود که. این سایت ها در ابتدا تاسیس. به سرعت بالا نمی آیند. و مدتی طول بکشد. تا خدای نکرده امنیت کاربران نیز به خطر نیفتد.

سند باکس گوگل و سایت های مخرب

شاید شما هم دیده باشید که سایتهایی وجود داشتند که به سرعت بالا می آمدند که. در گذشته البته اینجوری بود. زمانی که سند باکس گوگل آنچنان پیشرفته نبود. و وب‌ سایت‌ ها خیلی سریع خود را بالا می آوردند. و در رتبه‌ های بالای گوگل به روش های مختلف قرار می گرفتند. از این طریق از افراد کلاهبرداری می کردن.د اما سند باکس گوگل با توجه به پیشرفتی که کرد. چنین وبسایتهایی را دیگر نمی گذارد که در رتبه‌های بالای گوگل قرار بگیرند. در نتیجه باعث میشود که. امنیت کاربران در فضای مجازی حفظ شود. اکثر کاربرانی که در فضای مجازی قرار دارن.د به چنین علومی مطلع نیستند و. در نتیجه احتمال کلاه برداری از آنها نیز بالا می‌ رود. بستن این وب‌ سایت‌ ها و سیستم‌ ها باید وجود داشته باشد. تا امنیت چنین کاربرانی نیز حفظ شود. تا در دنیای بزرگ اینترنت خدایی نکرده دچار ضرر نشوند.

اثر سندباکس گوگل چیست؟

با توجه به الگوریتم پیشرفته ای که موتور جستجوی گوگل دارد. وب‌ سایت ‌هایی که می خواهند خود را به رتبه‌ های بالا برسانند. باید المان های مختلفی را داشته باشند. و در آن المان های مختلف هم زبان زد باشند. تا بتوانند به رتبه‌ های بالای موتور جستجوی گوگل برسند. اما شما اگر چنین وضعیت‌ هایی را برای وب سایت خود نداشته باشید. مسلما نمی توانید. رتبه های بالا را کسب کنید. یکی از آنها سن دامنه وب سایت شما ست. واقع موتور جستجوی گوگل. وب سایت هایی را که دامنه مسن‌ تری دارند را. بالا می آورد. و آن ها را در نتایج جستجوی گوگل نشان می دهد. در واقع این نتیجه فعالیت سند باکس گوگل است. که وب سایت های تازه ساخت را قبل از اینکه ایندکس شوند در پایگاه داده خود قرار می‌ دهد.

در چه صورتی گوگل وب سایتی را به رسمیت می شناسد؟

وبسایتی که تازه طراحی می ‌شود و می‌ خواهد. عرض اندام کند. باید ثابت کند که از نظر رتبه در جایگاه خوبی قرار دارد. در واقع باید خود را به موتور جستجوی گوگل و شرکت گوگل ثابت کند. تا رباتهایی که در گوگل قرار دارند. نیز این موضوع را تایید کنند. و هیچ خطایی در ساختار داخلی آنها وجود نداشته باشد. تا از لیست سندباکس گوگل خارج شوند. اگر نتوان خود را برای گوگل اثبات کنند. در بخش پایگاه داده سند باکس گوگل باقی خواهند ماند. عوامل زیادی وجود دارد که یک سایتی امکان دارد که در لیست سند باکس قرار بگیرد. اما اگر مالک سایت بخواهد. تلاش کند که از محتویات بسیار جذابی استفاده کند. تا لینک های خوبی را دریافت کند. علاوه بر اینکه مورد جریمه گوگل قرار نخواهد گرفت. بلکه باعث میشود از نظر گوگل احترام زیادی داشته باشد. و گوگل نیز آن را به رسمیت بشناسند.

چگونه وبسایت را از سندباکس گوگل خارج کنم؟

شما باید یک سری از روش ها را پیش بگیرید. تا بتوانید از سند باکس گوگل خارج شوید. خروج از آن بدون استفاده از المان های مختلف ممکن نخواهد بود. شما باید از نقشه سایت برای راهنمایی گوگل استفاده کنید. باید بتوانید روش هایی که گوگل طراحی کرده است. را مو به‌ مو انجام دهید. همچنین محتوای سایت خود را تغییر دهید. و بهینه کنید. چرا که محتوایی که قبلاً در وب سایت گذاشته اید. اگر خوب بود. مسلما در قسمت سند باکس گیر نمی کردید. و سایت شما از آن خارج می ‌شد. پس باید آن را بهینه کنید. شاید بتوانید نام لینک صفحات وب سایت خود را به شیوه دیگری تغییر دهید. و کلمات مهم و کلیدی را در داخل آنها به کار ببرید. تا بتوانید شاید از قسمت سندب اکس موتور جستجوی گوگل خارج شوید.

چه وب سایت هایی پتانسیل ورود به سند باکس را دارند؟

همانطور که گفتم. سندباکس گوگل. در واقع برای این طراحی شد که سایت هایی که اسکم گرفتند. و به تازگی تشکیل شدن را. در جعبه قرار دهد و نگذارد. خیلی سریع پیشرفت کنند. سایت های اسپم به وب سایت هایی گفته می شود که. حاوی کلمات کلیدی هستند که بدون محتوا هستند. و سود دهی خوبی برای کاربران خود ندارند. ویژگی سایت های اسکم به اینگونه است که این وب سایت ها صرفا به منظور تبلیغات و بدون هیچ سودی. برای کاربران طراحی می‌ شود. و در واقع منفعت اجتماعی ندارد و فقط منفعت خاص را دارد. در واقع این وب سایت ها وارد می شوند. البته وب سایت های دیگری نیز هستند که وارد می شوند. وب سایت هایی که با ارائه محتوایی که اصلاً جذاب نیستند. حقوق کاربرانی که در موتور جستجوی گوگل قرار دارند را زیر پا بگذارند و از این رو شایسته ورود به سندباکس هستند.

از کجا بفهمم سایتم در سند باکس قرار گرفته است؟

وقتی که شما وارد سند باکس گوگل می شوید. به دلیل این است که شما یه سری از قوانین را رعایت نکرده. و یا این که وب سایت شما خیلی دیگر تازه تاسیس است. باید فهمید که سایت شما هنوز در  باکس گوگل قرار دارد یا اینکه از آن خارج شده است. برای اینکه به این موضوع  پی ببرید. باید آدرس سایت خود که همان دامنه است. را در موتور جستجوی گوگل سرچ کنید. اگر شما بعد از سرچ نتیجه را  توانستید از گوگل بگیرید. یعنی اینکه این شرکت. وب سایت شما را تایید. یا به اصطلاح ایندکس نکرده است. و بنابراین شما شانسی برای به دست آوردن کاربران در وب سایت خود ندارید که. این موضوع نمیتواند برای افرادی که در زمینه وبسایت فعالیت می ‌کنند چندان جذاب نباشد. در واقع کاربرانی که شما از دست می دهید را رقبا شما هستند که آن ها را به دست میاورند.

تاریخچه سند باکس گوگل چگونه بوده است؟

میتوان گفت. سند باکس گوگل. همان الگوریتم گوگل است. که به صورت قانون هایی در آمده است. و با استفاده از ربات های مختلف این الگوریتم روی وبسایتهای مختلفی که روی گوگل ایجاد شده اند پیاده می شود. وقتی که شما در موتور جستجوی گوگل وب سایت طراحی می کنید. به روش های مختلف تحت نظر قرار می‌ گیرد. یکی از آنها که گفتم سند باکس است. در واقع هیچ کس نمی داند که گوگل. به چه روش های دیگری هم می تواند شما را زیر نظر بگیرد. یا خیر. اولین بار حوالی سال ۲۰۰۴ بود که بعضی از افرادی که در زمینه سئ. یا بهتر است بگویم. بهینه سازی وب سایت فعالیت می کنند. و با اثر سندباکس آشنایی پیدا کردند. شرایط به این صورت بود که سئوکارها نمی ‌توانستند سایت هایی را که دارند بهینه سازی می کنند یا کردند. را به راحتی به صفحه اول گوگل بیاورند.

اولین ها در خروج از سند باکس

 در همین حین روش های مختلفی که وجود داشته و کار روی وب سایت انجام می شد. رند فیشکین چنین پیامی را منتشر کرد. بالاخره برای بار اول. از زمانی که سایت های مان را با استفاده از ماز منتقل کردیم. از جعبه سند باکس و یا بهتر است بگویم. جعبه گوگل بیرون آمدیم. به نظر می‌ رسد در نهایت حدود ۱۲۰۰۰ بک لینک طبیعی گرفتیم. جواب داد. در این زمان بود که به تدریج مشکل گوگل مشخص بود که نه باهمه سایت ها. بلکه با سایت هایی که به تازگی تاسیس می شود است.  در واقع صرفاً با سایتی که به تازگی میخواستن راه اندازی کنند است. همچنین مشخص شد که گوگل بعد از مدتی آنها را از بند این جعبه شنی رها می کند. و اجازه می دهد به روال عادی در نتایج جستجو برگردند و به پیشرفت های زیادی دست پیدا کنند .

دلیل نام سند باکس چیست؟

به احتمال خیلی بالا متوجه شده‌اید. که این اسم برای گوگل در واقع یک اسم به زبان خارجی است. ایرانی در واقع ترجمه این اثر می شود جعبه شنی. در گذشته یا حتی الان کودکانی که در ساحل مشغول به بازی با شن ها میشوند. جعبه ای دارند که شن ها را درون آن قرار می دهند .تا زمانی که اجازه ندهند. شن ها از آن جعبه بیرون نمی آیند که. دلیل آن هم همین است که این اثر را از روی آن گرفتند. در واقع کودک در اینجا می شود. همان سایت هایی که به تازگی تاسیس شدند.  شن های درون جعبه می‌ شوند. وب‌سایت‌هایی که به تازگی تاسیس شده‌اند. پس می ‌توان گفت فلسفه آن را اینجا متوجه شدیم که. سندباکس گوگل در واقع از بازی بچه ها لب ساحل گرفته شده است. تا آنها بتوانند با استفاده از این موضوع را جا بیندازند.

محتوا بسازید تا از سند باکس خارج شوید

وقتی که شما وارد سندباکس میشوید. مسلما مخاطبان خیلی زیادی را که باید وارد وب سایت ما میشدن را از دست خواهیم داد.  روش های مختلفی که وجود دارد. باید استفاده کنیم تا وب سایت خود را از سند باکس خارج کنیم. وقتی که ما در جعبه شنی هستیم. همان سند باکس موتور جستجوی گوگل با استفاده از ربات ها روی وبسایت ما نظارت می کند. در واقع وقتی که ما در جعبه شنی هستیم. گوگل به روند تولید محتوای ما دقت بسیار زیادی می‌ کند. این یعنی برای اینکه موتور جستجو بتواند به سایت ما اهمیت دهد. و آن را از این باکس خارج کند. شما باید محتوا را به صورت با کیفیت منتشر کنید. بنابراین پیشنهاد می‌کنم. در یکی دو ماه ابتدایی که وب سایت خود را تاسیس می کنید. تا جایی که می‌توانید از محتوای بسیار جذاب استفاده کنید. و آنها را در کانال خود نشر دهید.

آیا سایت های تازه تاسیس وارد سند باکس گوگل می شوند؟

مسلما یکی  از اشتباهاتی که افراد در زمینه سند باکس دارند. این است که آن‌ها فکر می کنند. فقط سایت های تازه تاسیس وارد بخش سندباکس می‌ شوند. و سایر سایت ها اصلا وارد چنین چیزی نمی شوند. یک نکته به شدت جالبی که می‌ توانم به شما بگویم. این است که دقیقا مشابه حالت سند باکس برای سایت های که جریمه می ‌شوند هم وجود دارد. در واقع اگر شما یک سری از خطوط قرمز را رد کنید. و به آنها بها ندهید. مسلما موتورهای جستجوی گوگل شما را وارد بخش سندباکس می‌کنند. که این جریمه رد شدن شما از خطوط قرمز گوگل است. و  سایت شما را به دلیل مختلفی مثل خرید بک لینک بی ارزش یا حتی مواردی دیگر به گوگل بخواهید نارو بزنید که. در این صورت  گوگل متوجه می شود و شما را جریمه می ‌کند.

سخن آخر

در پایان ماجرا باید بگویم. شما چه بخواهید چه نخواهید. سایتی را که تازه تاسیس می کنید. را باید از سند باکس گوگل خارج کنید. زیرا اگر اینکار را نکنید مخاطبان به شدت زیادی را که می توانست برای شما باشد را از دست می‌دهید. و رقبای شما آنها را براحتی به دست می آورند. روش‌های مختلفی گفتم را استفاده کنید. تا بتوانید خیلی راحت از این جعبه شنی خارج شوید. و مخاطبان مختلفی را که در گوگل وجود دارند. را به سمت سایت خود بکشانید. امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. و به تمام سوالاتی را که در زمینه ای سندباکس داشتید. جواب داده باشم اما اگر نتوانستم به همه آنها پاسخ دهم. شما را به بخش پشتیبانی می فرستنم. در بخش تماس با ما می توانید. از پشتیبانان ما سوالاتی را که دارید بپرسید. و ما در کوتاهترین زمان ممکن به همین آنها پاسخ خواهیم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *