محصولات ما
بزن بریم
محصولات ما

دانلود المنتور

دانلود المنتور مخصوص طراحی سایت اینجا کلیک کنید از تلگرام دانلود کنید

                                                              المنتور چیست؟

زمانی که شما بخواهید وب سایت را با استفاده از وردپرس. طراحی و اجرا کنید. نیاز به افزونه های مختلف دارید. تا شما را در رسیدن به یک وب سایت خوب و بهینه کمک تان کند. در واقع این افزونه‌ ها اسامی مختلفی دارند که. یک بخشی از کار را میگیرند. تا سایت شما را به بهترین شکل ممکن بسازند. المنتور در واقع یکی از این افزونه هاست. که کمک می کند. تا شما بتوانید به میزان خیلی عمیق. وب سایت خود را شخصی سازی کنید. چرا که زمانی که شما از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید. مسلما کد زنی بلد نیستید. و یا این که نمی خواهید استفاده کنید. در این زمان این سری از افزونه ها می تواند در شخصی سازی کمک ‌تان کند. در ادامه این مقاله با من همراه باشید تا بیشتر راجب آن به شما بگویم.

افزونه المنتور چه کاربردی دارد؟

در واقع زمانی که شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس. می خواهید که وب سایت خود را طراحی کنید. نیاز به شخصی سازی عمیق دارید. در واقع نسخه المنتور این شخصی سازی عمیق  را به میزان زیادی برای شما انجام می‌ دهد. پس کاربرد المنتور شخصی سازی به صورت عمیق برای وب سایت شما است. شما با استفاده از آن می توانید بخش های مختلف وب سایت خود را تغییر دهید. و آن گونه که می خواهید. وب  سایت خود را طراحی کنید. چرا که شما زمانی که پوسته ای را از شرکت خریداری میکنیم مسلما پوسته کاملاً با چیزی که شما می خواهید هماهنگ نیست. و شما نیاز دارید. تا بخش های مختلف آن را تغییر دهید که. نسخه های مختلف افزونه المنتور یا حتی نسخه پرو می تواند چنین کاری را برای شما انجام دهد.

مضایای استفاده از المنتور چیست؟

یکی از بزرگ‌ ترین مزیت هایی که می تواند افزونه المنتور برای شما ایجاد کند. این است که شما زمانی که این افزونه استفاده می کنید. دیگر نیاز به این ندارید که برای وب سایت خود کد زنی یا برنامه نویسی را یاد بگیرید. و شما می توانید. در کمترین زمان ممکن. بهترین وبسایت ممکن را برای خود ایجاد کنید. و می شود بزرگترین مزیت المنتور این است که. شما با استفاده از آن دیگر نیاز به وقت و زمان گذاشتن. برای یادگیری برنامه نویسی ندارید و. خیلی سریع می توانید به هدف خود که ساخت یک وب سایت خوب است. دست پیدا کنید. اما این بدان معنا نیست که برنامه نویسی دیگر به درد نمی خورد. خیر شما اگر برنامه نویسی بلد باشید. می توانید خیلی از کارهایی را انجام دهید که. هیچ سیستم مدیریت محتوایی نمی تواند جای آن را بگیرد. پس این امر را بیاموزید.

این افزونه برای چه کسانی کاربرد بیشتری دارد؟

مسلماً این افزونه برای کسانی که هیچ چیزی از کد زنی بلد نیستند. بیشتر به درد می‌ خورد. و زمانی که شما از این محصول استفاده می کنید. حتی اگر به کوچک ترین علم برنامه نویسی هم مسلط نباشید. می توانید به وب سایت را طراحی کنید. پس می ‌توان گفت به درد افرادی می خورد که. هیچ چیزی از علم برنامه نویسی ندارند. اما در مقابل می‌ توانند با استفاده از آن تغییراتی را در وب سایت انجام دهد. که با استفاده از علم برنامه نویسی برای انجام آن وقت زیادی را باید بگذارند. پس  بهتر است از  این محصول استفاده کنید. تا زمان خوبی را برای خود ذخیره کنید. و زمانی هم که ذخیره میکنیم. می توانید به هر کاری که دوست دارید بپردازید. و از باقی مانده زندگی خود نهایت لذت و عشق را ببرید.

آیا افرادی که کد زنی بلد هستند نیازی به این افزونه دارند؟

اما در مقابل باید بررسی کنیم. آیا افرادی که برنامه نویسی بلد هستند آیا نیازی به المنتور دارند یا خیر. به نظر من افرادی که به علم برنامه نویسی مسلط هستند. هم بهتر است از آن استفاده کنند. چرا که اگر بخواهند. با همان روش برنامه نویسی و کد زنی بخواهد بخش‌های مختلف وب سایت را تغییر دهن.د مسلما باید وقت و انرژی زیادی بگذارند. اما اگر بخواهند از این منظور استفاده کنند. در کوتاه‌ ترین زمان ممکن می‌ توانند. تغییراتی را انجام دهند که اگر آنها می خواستند با برنامه نویسی آن  تغییرات را انجام دهند. باید وقت زیادی می گذاشتند. پس افرادی که کد زنی بلد هستند. به این افزونه می توانند نیاز داشته باشند. و آن را در بخش مختلف پروژه هایی که می گیرند. استفاده کنند. اینگونه می توانند حتی در زمان های کم. بیشترین پروژه ممکن را انجام دهند. پس با این کار پولدار میشوند.

آیا این افزونه صد در صد توانایی شخصی سازی دارد؟

مسلماً این افزونه توانایی ۱۰۰ درصد تغییر در پیج و شخصی سازی را ندارد. و شما فقط می توانید. میزان بالایی از شخصی سازی را تجربه کنیم. مثلاً می توانید ۸۰ تا ۹۰ درصد تغییرات در وبسایت ایجاد کنید. البته این میزان در پوسته های مختلف متفاوت است. ممکن است در یک پوسته شما می توانید. تا ۹۰ درصد شخصی سازی را در وب سایت پیاده سازی کنید. اما در یک پوسته دیگر حتی نمی‌ توانید یک قسمت کوچک را تغییر دهید. پس شما زمانی که می خواهید یک پوسته را از یک شرکت خریداری کنید. باید ببینید که آن پوسته نسبت به افزونه المنتور هماهنگی دارد یا نهو و اگر نداشته باشدو ممکن است که وقت و هزینه ای که روی آن پوسته گذاشته اید را به یکباره از دست بدهیم. قطعا این اتفاق دلخواه و مطلوب هیچ کسی نمی تواند باشد. چون نتیجه اش هدر رفتن وقت است.

میزان مورد انتظار شخصی سازی المنتور چقدر است؟

از این زاویه به این موضوع می خواهم بنگرم و می خواهم بگویم که. میزان انتظار ما در شخصی سازی توسط افزونه المنتور چقدر باید باشد تا هر افزونه که روی یک وب سایت نصب می شود. باید حدود ۸۰ درصد شخصی سازی را انجام دهد. زیرا اگر کمتر باشد. باعث می شود که شما نتوانید. شخصی سازی را به میزان عمیق انجام دهید. و بخشی از سایت شما به حالتی بماند که برای شما چندان جذاب نیست. پس میزان مورد انتظاری که من ااز افزونه بسیار جذاب المنتور دارم که بتواند یک سایت را شخصی سازی کند. حدود ۸۰ درصد است. اگر از عدد های بالاتر از شخصی سازی بخواهم. به سراغ نسخه المنتور پرو میروم که می توانند. شخصی سازی خیلی عمیق تری را برای من ایجاد کند. اگر یک بار از نسخه پرو استفاده کنید. دیگر سراغ آموزش برنامه نویسی که وقت زیادی می برد نمی روید.

هزینه استفاده از این پلاگین چقدر است؟

افزونه المنتور یک نقطه قوتی دارد. و آن هم این است که. این افزونه رایگان است. شاید با خود بگویید که این افزونه رایگان است. آیا باعث می شود که کاربردهای کمی داشته باشد. در پاسخ باید بگوییم خیر. درست است که این افزونه رایگان است. اما کاربردهای به شدت زیادی دارد که باعث می ‌شود. شما را جذب کند تا از آن استفاده کنید. شاید با خود بگویید که وردپرس رایگان است. بله وردپرس رایگان است. و شما می توانید از این سیستم مدیریت محتوا به صورت رایگان استفاده کنید. اما رایگان بودن به معنای بدون کاربرد بودن نیست. و همانطور که همه ما می دانیم . کاربردهای به شدت جذابی دارد که می ‌تواند در راه رسیدن به یک سایت خوب به کمک کند. نتیجه ساخت یک وب سایت خوب هم می تواند پول زیاد باشد که به جیب ما وارد می شود.

المنتور را از کجا دانلود کنم؟

شما از هر وب سایت مختلفی که نسخه های المنتور را ارائه می دهند. می توانید از این برنامه استفاده کنید. و آن را روی وب سایت خود نصب کنید. اما چیزی که من به شما پیشنهاد می کنم. این است که از بخش خود وردپرس استفاده کنید. چرا که در دنیای امروز مسئله هک و امنیت یکی از موضوعات مهم است که. شما باید روی آن بسیار کار کنید. چرا که اگر روی آن نخواهید کار کنید. ممکن است. مشکلاتی را برای امنیت شما در دنیای بزرگ اینترنت اتفاق بیفتد. پس سعی کنید از هر وب سایتی این نسخه را دانلود نکنید. تا خدایی نکرده کدهای مخربی که ممکن است. در این برنامه وجود داشته باشد. سایت شما را با مشکل روبرو نکند. در ادامه به شما خواهم گفت که چگونه از المنتور استفاده کنید. تا هیچ مشکلی برای امنیت شما و سایت شما  در فضای اینترنت ایجاد نشود.

آیا ممکن است افزونه به سایتم ضربه بزند؟

این اتفاق در صورتی می افتد که. افزونه ای که دارید و آن را دانلود کردید. را از یک وب سایت مخرب دریافت کرده باشید. ممکن است آن وب سایت افزونه ای که ارائه می‌ کند. در آن کد های مخربی گذاشته باشد. و زمانی که شما از آن کد ها استفاده می کنید. یک سری اتفاقات را در وب‌ سایت شما ایجاد می‌ کند. و زمانی که شما می خواهید به بخش وردپرس خود وارد شوید. و لاگین کنید. مسلما یک سری رمز را وارد می کنید. اگر آن افزوده کدهای مخرب داشته باشد. می‌ تواند رمز و پسورد شما را بگیرد. و خیلی راحت وب سایت شما را هک کند. یا روش‌های دیگری که باعث می ‌شود. به امنیت شما و سیستم تان ضربه وارد کند. پس می ‌توان گفت بله. افزونه می‌ تواند به امنیت وب سایت شما ضربه بزند. و به اینکه آن را به کل مختل کند.

المنتور بهتر است یا المنتور پرو؟

همانطور که گفتم. اگر شما یک بار از نسخه المنتور پرو استفاده کنید. دیگر به سراغ نسخه المنتور خالی نخواهید رفت. در واقع امر  نسخه پرو همانطور که از نامش پیداست. حرفه ای تر شده و یک مقدار تغییراتی که روی آن انجام شده آنقدر جذاب است که باعث می ‌شود. اکثر افراد به جای اینکه از همین نسخه عادی استفاده کنند از نسخه پرو آن بهره بگیرند. تا بتوانند از تمامی امکاناتی را که می توانند برای شخصی سازی عمیق وب سایت خود استفاده کند بهره بگیرند. و به شما پیشنهاد می ‌کنم. نسخه پرو استفاده کنید تا بتوانید بدون نیاز به علمی برنامه نویسی. بهترین فعالیت و عملکردی را که می توانید روی وب سایت خود اجرا و پیاده سازی کنید. هر چه وب سایتی که طراحی و انتشار می دهید. بهتر و کاربردی تر باشد. می تواند از نظر کاربران مورد اعتماد کاربران سایت شما واقع شود.

تفاوت های نسخه پرو و نسخه عادی چیست؟

تفاوت در میزان کاربرد المنتور در نسخه عادی و نسخه پرو است. کافیست یکبار از نسخه عادی و یک بار هم از نسخه پرو آن استفاده کنید. تا متوجه تفاوت های آن شوید. این میزان از تفاوت آنقدر زیاد است که. شما ترجیح می دهید که از نسخه پرو استفاده کنید. تا بتوانید شخصی ‌سازی عمیقی را در وب سایت خود بسته به نوع کسب و کار خود در اینترنت انجام دهید. چرا که پوسته ها مسلما با کاربردی که شما دارید. اندکی متفاوت است. و شما نیاز دارید که بخش های مختلف آن را تغییر دهید. و متناسب با کسب و کار خود آن ها را بارگذاری کنید. چرا که اگر این کار را نکنید. مسلما وب ‌سایت شما از لحاظ مختلف ضربه خواهد خورد. که نتیجه آن می ‌تواند باعث شود. پول کمتری را ماهانه و مستمر که می توانستید انتظار داشته باشید را وارد حساب شما کند.

جهت خرید المنتور پرو اینجا کلیک کنید

سخن آخر

در پایان باید بگویم. افزونه های مختلفی که ارائه می ‌شود. در واقع برای کمک کردن بیشتر ایجاد شده اند. آنها کمک می‌ کنند. که ما بدون استفاده از علم های مختلف.  یکی از آنها برنامه نویسی است. وب سایت را طراحی کنیم. و آن را در موتور جستجوی قدرتمند گوگل بارگذاری کنیم. زمانی که از این محصول استفاده نمی کنیم. مسلما دست و پای ما بسته می شود و نمی توانیم هر تغییر را که میخواهیم. در وب سایت خود ایجاد کنیم. افزونه المنتور هم یکی از همین افزونه است که باعث می ‌شود. ما بتوانیم با چشم  باز و دست و پای باز بترین کار را انجام دهیم. امیدوارم از این موارد لذت برده باشید. و همه اطلاعاتی را که داشتم را توانسته باشم به طور کامل و واضح برای شما شرح داده باشم. امیدوارم که استفاده کامل را از مطالب گفته شده کرده باشید. خدانگهدار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *