محصولات ما
بزن بریم
محصولات ما
حراج!

فالوور پروفایل واقعی

35,000تومان3,250,000تومان

شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات

فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام

در پلتفرم اینستاگرام. فالوور هایی وجود دارند که. به روش های مختلفی که وجود دارد. خود را از دیگران متمایز کرده اند. یکسری از فالوورها پروفایل هایی دارند که. به پروفایل فیک مشهور است. و گاهی می گویند که آن پیج کلاً فیک است. یا یک سری از پیچ ها هستند که آنقدر به پروفایل و بایو پیج خود می‌ رسند که می‌ گوییم این پیج برای یک شخص خاص است. اما امروز می خواهم راجع به فالووری به شما بگویم که پروفایلی دارد که. با افراد واقعی مو نمیزند. در واقع شما زمانی که از این نوع فالوور برای پیج خود استفاده کنید. می ‌توانید بازدهی خوبی را برای پیج خود بگیرید. چرا که فالوور ها از دید بقیه کاملا واقعی هستند و شما یک پیج حقیقی هستید.

فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام چیست؟

در واقع به صورت کلی باید بگویم. هر فالووری که در اینستاگرام حضور دارد. و عکسی که روی پروفایل خود گذاشته است منتسب به خود و کار خود است را فالووری گفته می‌ شود که پروفایل واقعی دارد. یا بهتر است بگوییم فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام است. اما اگر فالووری این عکس ها را روی پروفایل خود نگذاشته باشد. به آن می ‌گویند فالوور فیک اینستاگرام. ممکن است حتی شخص حقیقی پشت کار باشد. اما به دلیل اینکه پروفایل ندارد و حتی نام کاربری درست درمانی ندارد به آن فالوور فیک تلقی می‌ شود. چرا که عقل انسان ها در چشمشان است. در ادامه راجع به این موضوع که عقل انسان را در چشمشان است و در رابطه با بیزینس بیشتر با شما صحبت خواهم کرد. تا شما بدانید چرا می گوییم یک فالوور بالا با یک پروفایل واقعی بسیار حائز اهمیت است.

کاربرد فالوور ها با پروفایل های جذاب چیست؟

فرض کنید من صاحب یک پیج هستم. و میخواهم در پیج دیگر. پیج خودم را تبلیغ کنم. مسلما وارد فالوور های آن شخص می شوم. تا ببینم فالوور هایی که دارد. فیک است یا واقعی. یکی از روش هایی که میتوانیم بفهمیم فالوور فیک است یا واقعیت. این است که ما ببینیم پروفایل واقعی دارد یا نه. اگر پروفایل نداشت. به معنای آن است که احتمال آن است که فیک باشد. و اگر پروفایل خوبی داشت. آن هم یه پروفایل جذاب. می توانیم بگوییم آن یک پیج واقعی است. در این حالت باید ببینم در پیج همه فالوور ها دارای عکس هستند و فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام هستند یا نه.  مسلما من از آن پیج خوشم می آید .و می خواهم با تعرفه هرچند بالاتر پیج خودم را در آن تبلیغ کنم. فقط می‌توانیم بگوییم از لحاظ بیزینسی می‌تواند برای ما و پیج ما خوب باشد.

چرا باید فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام داشته باشم؟

زمانی  که شما کسب و کار فیزیکی خود را از حالت فیزیکی به مجازی تغییر می دهید. یک نقطه مشترکی بین این دو حالت وجود دارد. و آن هم اعتبار است. شما حتی اگر اعتبار نداشته باشید. چه کسب و کار فیزیکی داشته باشید و چه مجازی. نمی‌توانید پولی را از کسب و کار خود به دست بیاورید. چرا که در پیج‌های فروشگاهی. شما فروش بالا نخواهید داشت. و در پیج  غیر فروشگاهی نیز تبلیغی به پیج شما نخواهد شد. پس اعتبار اصل اول بیزینس است. باید فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام داشته باشیم. چرا که اگر شما پیج خود را از فالوورهایی پر کنید که کاملا فیک است. و هیچگونه پروفایل ندارند. مسلما پیج شما 2 هزار هم نمی ارزد. افراد به پیج ما هیچ تبلیغی نمی دهند. و از محصولات شما احتمال خرید به مقدار خیلی زیادی افت میکند. پس بهتر است که از فالوورهای واقعی استفاده کنیم.

چگونه در اینستاگرام اعتماد جلب کنم؟

یکی از راههایی که شما می توانید در اینستاگرام اعتماد جلب کنید. این است که فالوور هایی داشته باشید که. از هر لحاظ حقیقی به نظر برسند. وقتی که این فالوورها واقعی باشند. شما می توانید میزان بازدید پیج و بازدید پست های خود را در پیج خود استوری کنید. و آن را به کاربران نشان دهید. در این زمان شما می توانید اعتماد جلب کنید. چرا که فالوور ها میتوانند در حالت عادی تعداد فالوور های شما را ببیند میزنه ویدیو استوری شما را تنها زمانی می‌توان متوجه شود که شما آن میزان وی را در استوری خود نشر دهید وقتی که آنها نیز میزان بازدید از استوری ها و پست های شما را می بیند در نظر اعتمادشو آنها به شما جلب می‌شود و در زمان تبلیغ دهی به پیج شما هم با دست و دلبازی بیشتری خرج خواهند کرد و از اعتماد در اینستاگرام یکی از مسائل پول به شدت زیادی را به شما بیاورد.

تاثییر فالوور پروفایل واقعی بر روی پیج های مختلف چیست؟

تاثییر فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام بر روی پیج های مختلف می‌تواند متفاوت باشد. فرض کنیم. شما یک پیج فروشگاهی دارید. و فالوور هایی که در پیج خود دارید. پروفایل های واقعی دارند. در نتیجه ممکن است. میزان کمی از افراد بخواهند فالوور های شما را بررسی کنند. که ببینند آیا شما دارای اعتبار هستید. یا خیر و بدون توجه به این موضوع دست به خرید میزنند. اما در مقابل در یک پیج غیر فروشگاهی. وقتی فردی میخواهد پیج خود را در پیج شما تبلیغ کند. مسلما تعداد فالوور های شما را می بیند و می بیند که آن فالوورها حقیقی هستند یا خیر. چرا که اگر شما فالورهایی داشته باشید که. هیچکدام عکس پروفایل ندارند. متوجه می‌شود که شما پیج خود را با فالوورهای فیک پر کردید. در نتیجه آن فالوور های فیکی که پر کرده و باعث می شود که آن فرد تبلیغ خود را در پیج شما نگذارد.

پیج غیر فروشگاهی و فالوور هایی با پروفایل کاملا عادی

فالوور پروفایل واقعی در اینستاگرام باعث می شود که پیج شما بسیار محترم شناخته شود. مخصوصاً در پیج های غیر فروشگاهی. فرض می‌ کنیم که یک پیج غیر فروشگاهی دارید. و فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام را در پیج خود دارید. در نتیجه افرادی که می خواهند تبلیغ یدهند. خیلی راحت به پیج شما اعتماد میکنند. و بین چند پیجی که در نظر گرفتند. تبلیغ پیج خود را در آن بگذارند. پیج شما را اولویت قرار می دهند و میزان بیشتری از تبلیغات را در پیج شما می گذارند و. می توان گفت که این موضوع باعث می‌ شود. رونق پیج شما برای تبلیغات بالا برود و تا جایی که می‌ توانید. از فالوورهایی استفاده کنید که. پروفایل های واقعی دارند. پروفایل هایی که نشان می ‌دهد. آن یک فالوور حقیقی است و می‌ تواند با پیج شما یا پیج تبلیغ دهنده تعامل خوبی داشته باشد.

چگونه تعرفه تبلیغات پیجم را بالا ببرم؟

شما زمانی می توانید قیمت یک محصول را بالا ببرید که بتوانید. کیفیتی را به این محصول اضافه کنید. اگر شما نتوانید کیفیت محصول را بالا ببرید و صرفاً بخواهید قیمت را بالا ببرید. مسلما از تعداد فروشی که داشته اید کم خواهد شد. در تبلیغات و در زمینه پیج‌های فروشگاهی هم یا غیر فروشگاهی هم چنین مسئله‌ ای وجود دارد. زمانی که شما هیچ کاری روی پیج خود نکرده.  فقط تعرفه تبلیغات را بالا ببرید. مسلما تبلیغات کمتری را به مرور زمان کسب خواهید کرد. اما در مقابل اگر شما بخواهید کیفیت فالوورهایی که دارید را بالا ببرید. و ویو استوری و پست های خود را به روش های مختلف بالا ببریم. می توانیم تعرفه تبلیغات را نیز به طبع بالا ببریم. پس شما ابتدا بیایید روی پیج خود کار کنید. و کیفیت را به حد مطلوب برسانید. سپس بعد از آن قیمت تعرفه تبلیغات را نیز بالا ببرید.

چرا برخی پیج ها تعرفه تبلیغات خیلی کمی دارند؟

شاید شمایی که خواستید پیج خود را در یک پی تبلیغ کنید. که یک سری از پیچ ها وجود دارند که با وجود فالوور بالا تبلیغاتی که می کنند ارزان قیمت است. در این زمان شما 2 فکر ممکن است به ذهن شما خطور کند. یکی اینکه آن فرد خیلی منصفه و می‌خواهد یک حالی به شما بدهد. و با تعرفه تبلیغات کم پیج ما را تبلیغ کند. اما این موضوع نمی‌ تواند چندان درست باشد. اما موضوع دوم این است که می ‌تواند به واقعیت نزدیک ‌تر باشد. این است که فالوور هایی که دارد. اکثراً فیک هستند. و فالوورهای نیستند که بتواند بازدهی خوبی را از تبلیغات به شما بدهند. و به همین دلیل است که قیمت تعرفه تبلیغات آنها به نسبت سایر افراد و یا اینکه به نسبت فالوور های خود پایین تر است.

آیا پروفایل فالوور ها فیک باشد برای پیجم مضر است؟

به این موضوع از زاویه های مختلف می توان نگاه کرد. مسلما بله. زمانی که فالوور هایی که دارید. همه آنها بهتر است بگوییم درصد بالایی از آنها. فالوور هایی هستند که پروفایل های فیک دارند. مسلما باعث میشود که پیج شما صدمه ببیند. این موضوع می ‌تواند در پیج های مختلف با محتوا های مختلف متفاوت باشد. مسلما این صدمه در هنگام تبلیغات گیری در یک پیج غیر فروشگاه می تواند به حد بالایی برسد. اما در پیج هایی که غیر فروشگاهی هستند. میزان صدمه کمی کمتر است. برای همین شما باید از فالوورهای استفاده کنید که پروفایل آنها حقیقی است. پروفایل حقیقی را اینگونه باید به شما بگویم که. روی پروفایل عکس شخص وجود دارد و یا اینکه در مضمون یک شخص روی پیج قرار دارد. برای اینکه بتوانید تجربه های بصری داشته باشید. می توانید به پیج خود بروید و پیج و پروفایل دوستان خود را ببینید.

تاثییر فالوور هایی با پروفایل فیک بر پیج های غیر فروشگاهی

پس می‌ توان گفت بله .هر چه میزان فالوور هایی که داریم پروفایل فیک بیشتری داشته باشند. میتواند ضرر بیشتری را به شما بزند. اما این ضرری که دارد برای کاهش دارایی شما نیست. بلکه به معنای کاهش درآمد شما در هر ماه است. پس تا جایی که می توانید از فالوورهایی بهره بگیرید که در واقع امر شما به حقیقی بودن آن ایمان دارید. چرا که شما به حق بودن آن ایمان داشته باشید. افرادی که می ‌خواهند پول را به حساب شما واریز کنند. به حق بودن آن ایمان پیدا خواهند کرد. در واقع اینجا موضوع کیفیت مطرح است. قطعا اگر شما بخواهید تا جایی که می توانید. پیج خود را با فالوور بدون پروفایل پر کنید. مسلما نتیجه کاری که کردید را نیز خواهید گرفت. این ماجرا مصداق کامل ضرب المثل ایرانی است که می گوید. خربزه خوردی باید پای لرزشم بشینی تا نتیجشو ببینی.

توصیه من در استفاده از انواع فالوور ها چیست؟

توصیه من این است که. زمانی که می‌ خواهید. فالووری را سفارش دهید. از پشتیبانان ما سوال کنید که آیا این فالوور هایی که دارید برای من می زنید. آیا پروفایل واقعی دارند یا نه. چرا که اگر پروفایل واقعی داشته باشد. می‌ تواند بازدهی عضوگیری شما را به مقدار زیادی بالا ببرد. پس فالوور پروفایل واقعی اینستاگرام. خیلی بهتر است از فالووری که هیچ پروفایلی ندارد. یا پروفایل هایی دارند که مشخص است.  آن فالوور یک فالوور فیک است. و آن پیج متعلق به شخص خاصی نیست. و فقط برای بالا بردن تعداد فالوور های پیج استفاده می شود. از طرفی سعی کنید. اگر شما پیج غیر فروشگاهی دارید. به میزان به شدت کم از فالوورهای فیک استفاده کنید. تا بیشتر به سراغ فالوور های واقعی مثل فالوور های پاپ بروید. تا میزان بازدهی پیج شما نیز با توجه به کیفیتی که میگیرید بالا و بالا تر برود.

سخن آخر

در پایان ماجرا باید به شما بگویم که. روش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها میزان فالوور پیج خود را بالا ببرید. اما هر کدام از آنها به دلیل اینکه بازدهی های متفاوت و گوناگونی را برای شما ایجاد می کند. می تواند دارای اهمیت های مختلفی باشد. که شما باید روی نتیجه آن فوکوس کنید و روی آن تحقیق کنید. تا بتوانید بهترین فالوور را بسته به محتویات پیجی که برای خود ساختید برای خود استفاده کنید. اما اگر نتوانستید به جمع‌ بندی درستی برسید. می توانید از پشتیبانان ما سوال کنید. آنها سعی میکنند. در کوتاه ترین زمان ممکن. و با صبر و حوصله به سوالات و ابهاماتی که در ذهن شما ایجاد شده است پاسخ دهند. امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. و توانسته باشم به تمامی ابهمات ذهنی شما پاسخ داده باشم. به امید دیدار مجدد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فالوور پروفایل واقعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *