محصولات ما
بزن بریم
محصولات ما

فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام چیست؟

امروزه با توجه به اینکه افراد بیشتر کسب و کار خود را به صورت مجازی کردند. افرادی هم که برای خرید به بازار فیزیکی می رفتند. بیشتر به سمت سوق خرید های خود را به سراغ پیج های اینستاگرامی بردند. تا در خانه بنشینند و خریدهای خود را انجام دهند که.  به افرادی که در اینستاگرام حضور دارند. فالوور اینستاگرام گفته می‌ شود. البته همه افرادی که در این فضا وجود دارد. فقط دنبال فروش و خرید محصول نیستند. و افرادی نیز هستند که برای سرگرمی و اهداف دیگری در این فضا وجود دارند. البته هر کدام از آنها را ما برای خود  دسته بندی کردیم. تا بتوانیم خیلی راحت تر آنها را سازماندهی کنیم و یا اینکه بتوانیم. با علم بر رفتار آنها بتوانیم بفهمیم. چگونه می توانیم پیج خود را روز به روز بزرگتر کنیم. تا در کنار بزرگ کردنش پول بیشتری به جیب بزنیم.

مزیت خرید فالوور اینستاگرام چیست؟

شما زمانی که فالوور خریداری می کنید. می توانید هزینه زمانی را که هم مصرف می کنند را دیگر شما نداشته باشید. در واقع زمان چیزی است که. هیچ وقت شما نمی توانید آن را به عقب برگردانید. پس باید با علم و هوشمندی زمان را برای خود ذخیره کنید. زمانی که شما میخواهید فالوور را خریداری کنید. قطعا خیلی راحت تر از افرادی که بدون هوشمندی این کار را می خواهند های خود را بالا بیاورند. سریع تر به فالوور های بالا دست پیدا می کنید. حتی می توانید رقابتی که با سایر پیج ها دارید . را خیلی سریع تر ببرید. پس به شما پیشنهاد می کنم. حتما از فالوور اینستاگرام استفاده کنید. تا در کمترین زمان ممکن. بالا ترین میزان فالوور ممکن را برای خود دست و پا کنید. هر یک فالوور را شما باید پولی در نظر بگیرید که به حساب شما واریز می کند.

با چه روش هایی می توان فالوور انفجاری بگیرم؟

شما به دو روش می توانید فالوور بگیرید که. مثل بمب پیج شما را بترکاند. و آن را به سمت قله‌ های پیشرفت ببرد. که یکی از آنها این است که وارد اکسپلور اینستاگرام شوید و. در اکسپلورر رتبه های بالا را کسب کنید. این گونه می توانید فالوور انفجاری را کسب کنید. اما راه دوم که می ‌تواند راه اول را برای شما آسان‌ تر کند. این است که خرید فالوور اینستاگرام را سرلوحه کار خود قرار دهید. شما که فالوور اینستاگرام می خرید. در زمانی که شما فالوورگیر را شروع می کنید. مسلما بازدید پیج ما به شدت بالا میرود. در نتیجه الگوریتم اینستاگرام پست های پیج شما را وارد اکسپلور اینستاگرام می کند. و می توانید با یک تیر. دو نشان بزنید و از هر دو جهت فالوور های خوبی را به دست بیاورید. پس می‌توان گفت. خرید فالوور ورود به اکسپلور را اسان می کند.

فالوور اینستاگرام به چند نوع است؟

اصولاً دو نوع فالوور اینستاگرام داریم. دو نوع حقیقی و فالوور غیر حقیقی که می شود. همان فالوور های فیک که باعث می‌ شود. ما در ابتدای کار که پیج اینستاگرام را تاسیس می کنیم. بتوانیم اعتبار بالایی را برای خود دست و پا کنیم. فالوور های دیگری نیز هستند که در واقع. در دو گروه فالوورهای حقیقی و غیرحقیقی تقسیم بندی می شوند. مسلما فالوور هایی که حقیقی هستند. از هزینه‌ های بیشتری برخوردارند. چرا که بازدهی بالاتری را برای پیج ما ایجاد می کنند. فالوور هایی که فیک هستند و جزو فالوور های غیر حقیقی هستند. مسلما هزینه آنها نسبت به فالوور های حقیقی کمتر است. چرا که بازدهی آن نسبت به فالوور حقیقی خیلی کمتر است. برای همین اکثر افراد به سراغ فالوور های واقعی می روند. اما بدان معنا نیست که استقبالی از فالوور فیک نشود. در واقع استقبال 60 به 40 است.

بهترین نوع فالوور کدام اند؟

مسلما بهترین نوع فالوور اینستاگرام. به فالووری گفته می ‌شود که. می‌ تواند با پیج ما در تعامل باشد. و محصولات ما را بخرد و یا اینکه. پست ها و استوری های ما را بازدید کند. مسلما چنین کارهایی را یک فالوور حقیقی می تواند انجام دهد. فالووری که می‌ تواند با پیج ما. در تعامل باشد و بازدهی پیج ما را بالا ببرد. اما بدان معنا نیست که سایر فالوور هایی که غیر حقیقی هستند. به کار پیج ما نمی آیند. در ادامه خواهم گفت که این نوع از فالوور ها. می توانند چه وضعیت هایی را برای پیج ما داشته باشند. به شرط اینکه شما در زمان و وقت مناسب. از این فالوورها استفاده کنید. اما ترجیحا اگر من جای شما باشم. از فالوورهای حقیقی استفاده می کنم. تا  بتوانم بدون زحمت از پیجی که دارم و تعداد فالوور ای که دارم بازدهی به دست بیارم.

فالوور پاپ اپ چیست؟

انواع مختلف فالوور به روش های مختلفی وارد پیج شما می شوند. فالوور پاپ به فالووری گفته می ‌شود که. در زمان افزایش فالوور در پیج شم.ا در واقع پیج شما را برای تعداد زیادی از افراد باز میکنیم. در نتیجه آنها پیج شما را می بینند. و در صورتی که از پیج شما خوششان بیاید و از محتوایی که شما در پیج خود قرار داده اید. راضی باشند. آن ها دکمه فالو را می ‌زنند. و در غیر این صورت. شما بازدید کننده را از دست خواهید داد. پس می توان گفت. فالوور پاپ یکی از فالوورهای اینستاگرام است که. می ‌تواند بازدهی مطلوبی را برای پیج شما ایجاد کند. چرا که هم حقیقی است و هم این که یک فالوور هدفمند است. فالووری هم  که هدفمند باشد. می ‌تواند بازدهی ما را دوچندان کند. چیزی که هر فالووری نمی تواند برای پیج ما ایجاد کند.

آیا فالوور پاپ اپ برای پیج فروشگاهی مناسب است؟

بیاییم از زاویه ای دیگر به این موضوع نگاه کنیم. پیج فروشگاهی برای اینکه به رونق و درآمد خوبی برسد. نیاز به افرادی دارد که در پیج وجود داشته باشند. و محصولات را ببینند و در نتیجه. از آن محصول خریداری کنند. پس اگر پیج شما فاقد افرادی باشد که حقیقی هستند. و یا اینکه افرادی که در پیج حضور دارند. اصلا با پیج تعاملی نداشته باشند. مسلماً باعث می‌ شود.  نه تنها پیج ما رو تعامل نزند.  بلکه باعث افت پیج شما می‌ شود. اما فالوور پاپ که فالوور حقیقی است. و با پیج ما در تعامل است. می ‌تواند برای پیج فروشگاهی مناسب باشد. و پول زیادی را برای صاحب این چنین پروژه‌هایی بسازد. اما می‌ توان گفت فالوور پاپ. بیشتر برای پیج‌ های فروشگاهی مناسب است. تا سایر پیج های غیر فروشگاهی. اما به تجربه دیده ایم برای پیج های دیگر هم بازدهی خوبی دارد.

چگونه تاثییر فالوور پاپ اپ را بفهمم؟

برای اینکه شما به این علم دست پیدا کنید. قبل از اینکه فالوورگیری شروع شود. وارد پیج خود شوید. و میزان فعالیت پیج خود را ببینید. شما دراین قسمت می توانید. میزان بازدیدهایی که از پیج شما شده است را نیز ببینید و زمانی که فالوورگیر نیز تمام شد. این میزان از فالوور را و بازدید را با زمان قبل از شروع فالوور گیری مقایسه کنید. متوجه می شوید که میزان بازدیدی که از پیج شما داشته است. به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرده است. چرا که شما زمانی که پیج خود را برای فالوور گیری قرار داده اید. به میزان ۱۰ هزار تا ۲۰ هزار نفر از پیج ما بازدید کردند. و این می‌ تواند بسیار برای پیج ما خوب باشد. چرا که ربات های اینستاگرام خیلی از شما خوششان آمده است. ربات هم که عاشق پیج شود. پیج به صورت کاملا انفجاری رشد می کند.

آیا خرید فالوور می تواند ما را به اکسپلور ببرد؟

از تجربه خودم برای این سوال شما در زمان خرید فالوور پاپ اپ برای شما می گویم. زمانی که من این فالوور را خریدم. پست های پیج من به صورت یکی یکی وارد اکسپلور اینستاگرام می‌ شدند. و بازدید های خوبی را برای پست های من ایجاد می‌ کردند. هرچه بازدید ها بالا می رفت. تعامل نیز بالا می رفت. حتی لایک و کامنت پست ها نیز به شدت افزایش پیدا می‌ کرد. پس می توان گفت. بله خرید فالوور می تواند. پست های پیج ما را به اکسپلور ببرد. و زمانی هم که پست وارد اکسپلور می شود. م یتواند بازدید یک یا دو میلیونی را تجربه کنیم. که می تواند برای هر پیجی خوب باشد. چرا که علاوه بر بازدید بالا فالوور هایی هم برای شما ایجاد می شود. همان طور که گفتم می توانید با یک تیر دو نشان را هدف خود قرار دهید.

فالوور فیک بهتر است یا فالوور واقعی؟

بیاییم از زاویه دیگر به این سوال پاسخ دهیم. فرض می‌کنم. شما پیجی دارید که محتوای سرگرمی برای افراد منتشر می کنید. در این صورت شما زمانی که پست و استوری میگذارید. مسلما نیاز دارید که این پست و استوری ها بازدید به شدت بالایی را بخورد. چرا که اگر بازدید کم باشد. باعث میشود که افرادی که می‌خواهند. پیج خود را تبلیغ کنند. به سراغ شما بیایند. و هزینه تبلیغات را در پیج شما صرف کنند. در نتیجه آن پول وارد حساب شما می شود و سرانجام متوجه می‌شویم که. فالوور واقعی خیلی خوب است. اما فالوور فیک چه زمانی به درد ما می‌خورد. فالوور فیک زمانی به درد ما می‌خورد که. میخواهیم رقابت بین دو پیج را ببریم. دو پیجی که فالوور های تقریباً برابری دارند. اینجا فالوور فیک بهتر است.

بدترین نوع افزایش فالوور اینستاگرام کدام است؟

شما در هر جایی زندگی خود. اگر بخواهید در موضوعی افراط کنید. مسلما در گرداب بد ترین نوع افزایش قرار خواهد گرفت. در زمینه اینستاگرام همین است. بدترین نوع افزایش فالوور اینستاگرام در واقع زمانی است که. شما در زدن فالوور فیک به افراط دچار می شوید. و آنقدر به پیج اینستاگرام خود فالوور فیک تزریق میکنید که. باعث میشود الگوریتم هوشمند اینستاگرام که با استفاده از ربات ها در حال مدیریت شدن است. پیج شما را تضعیف کنند و. محتوا هایی را که در پیج خود قرار میدهید را. به مقدار خیلی کم برای افراد نشان دهد. این گونه شما دچار بدترین نوع افزایش فالوور در پلتفرم بزرگ اینستاگرام خواهید شد.

آیا فاصله زمانی بین هر سفارش فالوور گیری مهم است؟

شما زمانی که می‌ خواهید فالوور گیری را برای پیج خود انجام دهید. باید یک موضوع مهم را بدانید. این است که ربات ها ۲۴ ساعته بدون استراحت در حال رصد پیج شما هستند. و شما نباید کاری کنید که آنها با شما سر لج بیفتند. چرا که اگر این اتفاق بیفتد. باعث میشود که پست و استوری های شما را برای فالوور های خودتان هم نشان ندهد. که در این صورت باعث میشود. پیج شما به مرور ضعیف شود. یکی از مواردی که شما باید در هنگام فالوورگیر رعایت کنید. این است که فالوور هایی که میگیرید را. پشت هم سفارش ندهید. سعی کنید یک فاصله زمانی چند روزه را بین هر سفارش قرار دهید. تا الگوریتم اینستاگرام هم با شما دوستی کند. و پیج شما را به مرور زمان قوی و قوی تر کند.

پیشنهاد من در بالا بردن فالوور پیج چیست؟

پیشنهاد من در بالا بردن فالوور پیج به این صورت است که. شما ابتدا فالوور فیک را به پیج خود تزریق کنید. تا اعتبار اولیه خوبی را به دست بیاورید. سپس که این اعتبار اولیه خود را به دست آوردید. به سراغ فالوور واقعی بروید. و پیج خود را از فالوور واقعی پر کنی.د سعی کنید در هنگامی که به فکر افزایش فالوور خود افتادید. در هنگام سفارش فالوور اینستاگرام  خریدن دقت کنید. یک فاصله زمانی را بین هر سفارش قرار دهید. تا خدایی نکرده. الگوریتم اینستاگرام پیج شما را صدمه نزند. و آن را خیلی زیبا و راحت به بالا بیاورد.

سخن آخر

در پایان باید بگویم که. شما زمانی که از روش خرید فالوور استفاده می کنید. از افرادی که می خواهند به روش های بدون هزینه فالوور بگیرند. یکی به هیچ جلو تر هستید. چرا که شما زمان خوبی را برای خود ذخیره می کنید. تا به کارهای دیگر برسید. تا اینکه بخواهید با زور و زحمت به فالوور دست پیدا کنید. امیدوارم که از این مقاله لذت برده باشید. و اگر سوالی دارید که نتوانستم در این مقاله به آن پاسخ دهم. می توانید از قسمت تماس با ما با پشتیبان ما در ارتباط باشید.

نمایش دادن همه 2 نتیجه